“Ne do të kthehemi” – Mbappe reagon për herë të parë pas humbjes në finale

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Superylli i Kombëtares së Francës, Kylian Mbappe ka reaguar për herë të parë pas dështimit në finale të Kupës së Botës nga Argjentina.

Franca u mposht 4:2 vetëm pas penalltive në finale nga Argjentina, duke mos arritur të triumfojë për herë të dytë rresht në Botëror, shkruan Demokracia.com.

Futbollisti këmbëshpejt që regjistroi “het-trik” në finale nëpërmjet llogarisë së tij në rrjetet sociale ka shkruar disa fjalë.

“Ne do të kthehemi” – ka shkruar shkurtimisht Mbappe.

Mbappe ishte ndër më meritorët që Franca arriti në finale. Ai ndaj Argjentinës arriti që me dy gola të shpejt në 10 minutat e fundit ta dërgonte ndeshjen në vazhdime./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-