Opoja.net

Në Dragash, burri rreh gruan

Dhuna në familje ka shkaktuar një tjetër viktimë. Rasti ka ndodhur në qytetin e Dragashit.

Sipas policisë, viktima ka raportuar se pas një mosmarrëveshje është sulmuar nga bashkëshorti i saj.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor.

Njësitë relevante policore janë marr me rastin. (Opoja.net)

Përveç policit Fadil Kadriaj, paraburgim edhe për dy persona për tentim-vrasjen në Dragash

Opoja.net

Gjendja e dy personave që u plagosën nga polici në Dragash

Opoja.net

Mësohet kush është polici nga Prizreni që plagosi sonte dy qytetarë në Dragash

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net