Në Dragash zhvillohen aktivitete informuese dhe vetëdijesuese për liberalizimin e vizave

Opoja.net Opoja.net Opoja

Në kuadër të fushatës së Qeverisë për liberalizimin e vizave, sot në Dragash u zhvilluan aktivitete informuese dhe vetëdijesuese për udhëtimin pa viza nga 1 janari 2024.

Në këtë aktivitet u bashkëngjit edhe kryetari i Komunës së Dragashit, Bexhet Xheladini dhe pjesëtarë të tjerë të Kabinetit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-