Opoja.net

Në një fshat të Dragashit gjendet në rrugë një kallashnikov

Në një fshat të Dragashit gjendet në rrugë një kallashnikov

Në një rrugë të fshatit Kuk të Dragashit është gjetur një kallashnikov dhe municion.

Sipas policisë njësiti policor gjatë patrullimit afër rrugës ka hasur në një armë AK-47 me 28 fishekë të kalibrit 7.62mm.

Arma është konfiskuar, lidhur me rastin është njoftuar prokurori./GazetaePrizrenit.net

Gjendja e dy personave që u plagosën nga polici në Dragash

Opoja.net

Mësohet kush është polici nga Prizreni që plagosi sonte dy qytetarë në Dragash

Opoja.net

Detaje pas plagosjes së dy qytetarëve nga një polic në Dragash

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net