Në një fshat të Dragashit gjendet në rrugë një kallashnikov

Opoja.net Opoja.net Opoja

Në një rrugë të fshatit Kuk të Dragashit është gjetur një kallashnikov dhe municion.

Sipas policisë njësiti policor gjatë patrullimit afër rrugës ka hasur në një armë AK-47 me 28 fishekë të kalibrit 7.62mm.

Arma është konfiskuar, lidhur me rastin është njoftuar prokurori./GazetaePrizrenit.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-