Opoja.net

Në Prizren djali rrah prindërit, në Dragash babai rrah vajzën

Policia ka arrestuar një person në Prizren në rrugën “Vjosa” i cili pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dy prindërit e tij, të nacionaliteti boshnjak.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

80
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje

Ndwrsa nw Dragash policia ka arrestuar një person të dyshuar n, pasi që i njëjti ka sulmuar e më pas edhe ka kanosur vajzën e tij.

Nuk raportohet për të lënduar.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Aksident trafiku në Dragash, 6 të lënduar

Opoja.net

Rrëzohet nga biçikleta, prizrenasi bëhet për spital

Opoja.net

Nga sot, Kosova dhe Shqipëria me pikë të re kufitare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto