Në Prizren djali rrah prindërit, në Dragash babai rrah vajzën

Opoja.net Opoja.net Kronika Opoja

Policia ka arrestuar një person në Prizren në rrugën “Vjosa” i cili pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht dy prindërit e tij, të nacionaliteti boshnjak.

Viktimat kanë pësuar lëndime trupore dhe të njëjtit kanë pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje

Ndwrsa nw Dragash policia ka arrestuar një person të dyshuar n, pasi që i njëjti ka sulmuar e më pas edhe ka kanosur vajzën e tij.

Nuk raportohet për të lënduar.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-