Opoja.net

Në Vërmicë, policia ka arrestuar një person për posedim të narkotikëve

Në raportin e policisë thuhet se është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që gjatë kontrollit tek i njëjti në çantë janë gjetur dhe konfiskuar 5 paketime me substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë rreth 10.625 gramë.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

559

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net