Nënës nga Prizreni i zhduken tre djemtë e saj të mitur

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një nënë në Prizren ka raportuar dje në Polici se tre djemtë e saj të mitur kanë dalë nga shtëpia dhe më nuk janë kthyer, shkruan Gazeta Sinjali.

Ajo zyrtarëve policorë iu ka thënë se nuk dinë asgjë për vendndodhjen e tyre.

Ndërkohë, Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se rasti është në hetime.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-