Opoja.net

Nënës nga Prizreni i zhduken tre djemtë e saj të mitur

Një nënë në Prizren ka raportuar dje në Polici se tre djemtë e saj të mitur kanë dalë nga shtëpia dhe më nuk janë kthyer, shkruan Gazeta Sinjali.

Ajo zyrtarëve policorë iu ka thënë se nuk dinë asgjë për vendndodhjen e tyre.

Ndërkohë, Policia në raportin 24 orësh ka bërë të ditur se rasti është në hetime.

710

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net