Nëntë vjet nga tragjedia e Dragashit, vdiqën 10 persona, shpëtoi vetëm Amsera Reka

Opoja.net Opoja.net Opoja

Nëntë vjet nga tragjedia e Dragashit, vdiqën 10 persona, shpëtoi vetëm Amsera Reka

Sot bëhen 9 vjet nga tragjedia e Restelicës në Dragash ku një ortek ua mori jetën 10 familjarëve.

Amsera Reka ishte vajza e vetme e familjes që kishte shpëtuar nga kjo tragjedi e madhe.

Nga kjo fatkeqësi ishin shkatërruar dhjetëra shtëpi pasi orteku kishte rënë nga ana ballore e maleve.

Amsera Reka jeton te të afërmit.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-