Nëse shpirtin e ke të thyer qajë në sexhde

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Artikuj

Shumë njerëz të dëshpëruar kanë kërkuar ndihmën time. Sepse jam njëra nga ta…

Mendoj se për mua shërimi është bërë mënyrë e jetesës. Gjithashtu mendoj se asnjëherë nuk jam bërë eksperte e dhimbjes.

Një gjë që e kam mësuar është kjo: Mos i kontrollo lotët tua. Ato janë aty me një arsye. Ata janë krijuar dhe janë dërguar për tët shëruar. Qajë, sepse kështu shërohesh. Sidomos qajë Allahut. Qajë duke qenë në sexhde.

Nuk mund tët jap këshillë më të mirë për shpirtin e thyer. As vetes nuk mund t’i jap këshillë më të mirë se qarja në sexhde.

 

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-