Neveritëse, kuzhinierët në Wuhan përgatisin ushqimin duke e shkelur me këmbë (VIDEO)

Opoja.net Opoja.net Kuriozitete

Një video mjaft neveritëse vjen nga qyteti Wuhan i Kinës.

Kuzhinierët e një restoranti në Universitetin e Wuhan të Kinës janë parë duke përgatitur ushqim në mënyrë mjaft neveritëse.

Video që po qarkullon në internet ka irrituar shumë ata që e kanë parë këtë video, shkruan NY Post.

Njëri nga punëtorët shihet duke e mbledhur mishin nga dyshemeja, kurse tjetri shihet duke shkelur me këmbë mbi sallatën që po e përgatiste.

Kjo video vjen nga vendi ku mendohet se pandemia vdekjeprurëse besohet të ketë filluar. /GazetaSinjali/

The post Neveritëse, kuzhinierët në Wuhan përgatisin ushqimin duke e shkelur me këmbë (VIDEO) appeared first on Sinjali.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-