Nis asfaltimi i rrugës Kuklibeg – Bjeshkë

Opoja.net Opoja.net Opoja

Kryetari i Komunës së Dragashit, Bexhet Xheladini, është angazhuar për të përmirësuar infrastrukturën rrugore në komunën e tij.

Ai ka bërë një deklaratë zyrtare në të cilën thotë se sot është ditën e fillimit të asfaltimit të rrugës Kuklibeg-Bjeshkë, dhe se ky projekt do të përfundojë brenda tre ditësh.

Në këtë deklaratë, ai gjithashtu ka shtuar se nesër do të fillojë me asfaltimin e rrugës Zgatar-Brrut dhe se qeveria komunale nuk do të ndalej me kaq në përpjekjen për të përmirësuar infrastrukturën rrugore të komunës së Dragashit.

Kjo është një lajm i rëndësishëm për komunitetin lokal dhe një hap drejt zhvillimit të zonës. /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-