Nis ndeshja, Ballkani kërkon fitoren e madhe

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Ka nisur ndeshja ndërmjet Ballkanit e Salavia Praguas që po zhvillohet në stadiumin “Fadi Vokrri”, shkruan Demokracia.com.

Stadiumi është i përmbushur me tifozë, derisa Ballkani e kërkon fitore në mënyrë që ti afrohet kualifikimit në fazën e eliminimit direkt në Conference League.

Kanë kaluar 2 minuta lojë dhe rezultati është i barabartë 0:0. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-