Nis ndeshja Irlandë e Veriut – Kosovë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Ka nisur takimi i vlefshëm për rundin e pestë të grupit C të Ligës së Kombeve mes Irlandës së Veriut dhe Kosovës, që po zhvillohet në stadiumin “Windsor Park”.

Kosova ka gjashtë pikë në vendin e dytë, ndërsa Irlanda e Veriut është e treta me dy pikë. E para është Greqia me 12 pikë, ndërsa Qipro është e fundit me dy pikë.

Në “Fadil Vokrri”, Kosova pati mposhtur 3:2 Irlandën e Veriut.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-