Një e mitur lind në spitalin e Prizrenit

Opoja.net Opoja.net Kronika

Drejtoria Rajonale e Policisë në Prizren ka njoftuar se një e mitur ka shkuar në spitalin e qytetit për lindje.

E dyshuara dyshohet të jetë nën moshën 16 vjeç.

Rasti është duke u hetuar.

Prizren NN-NN.  Më 28.01.2022 është raportuar se në Spitalin Rajonal Prizren ka shkuar për lindje një femër nën moshë 16 vjeç. Rasti në procedurë hetimore” thuhet në njoftimin e policisë./Opoja.net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-