Një person ngacmoi seksualisht një femër në Dragash

Opoja.net Opoja.net Opoja

Një person është arrestuar për shkak se e kishte ngacmuar seksualisht një femër.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 12:00, në Dragash.

Tutje bëhet e ditur se i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar për shkak se e kishte ngacmuar seksualisht viktimën femër kosovare. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

//

Opojanet synon të ndihmojë në lartësimin dhe vetëdijesimin e dijes dhe kulturës për trevën tonë. Kontributi juaj do të na ndihmojë në vazhdimin e këtij misioni. Ju faleminderit! Kontriboni KËTU.
- Reklama-
- Reklama-
Merr lajmet me njoftim OK Jo faleminderit