Një person pa shenja jete në Dragash, ky është viktima

Opoja.net Opoja.net Opoja

Një person është gjetur pa shenja jete sot në Dragash.

Sipas informacioneve bëhet fjalë për 50 vjeçarin, Zejnel Ese, nga fshati Restelicë, i cili dyshohet se i ka dhënë fund jetës .

 

Këtë e ka konfirmuar edhe Policia.

Trupi i pajetë është dërguar në mjekësi ligjore dhe rasti po hetohet.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-