Nuk ka fitues, Serbia buzë eliminimit nga Botërori

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Kameruni e Serbia kanë luajtur baras 3:3 në sfidën e xhiros së dytë në Botërorin “Katar 2022”.

Tw dy skuadrat pas dy ndeshjeve kanë nga një pikë dhe do të jetë xhiroja  e fundit që do të përcaktojë gjithçka.

Megjithatë një pasqyre reale mund të sjell sot sfida  e orës 17:00 ku Brazili luan me Zvicrën me shpresë se Zvicra do të marrë rezultat pozitivë dhe aty Serbia pothuaj do t’i thoshte lamtumirë Botërorit. /Demokracia.com

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-