Opojani Edon Shasivari – student i dalluar!

Opoja.net Opoja.net Opoja

Të mërkurën (15 shkurt 2023) Universiteti i Prishtinës “Hasan Prishtina” shënoi 53 vjetorin e themelimit.

Gjatë kremtimit të këtij përvjetori të rëndësishëm, u shpërblyen me mirënjohje studentët e dalluar të Universitetit të Prishtinës “Hasan Prishtina” , ndër ta edhe bashkëvendësi ynë, Edon Shasivari nga Bresana, student i vitit të pestë në Fakultetin e Mjekësisë, drejtimi Stomatologji.

Kënaqësi që në mesin e studenteve të shpërblyer gjendet edhe një bashkëvendës i yni, andaj ju ftoj që ta përgëzojmë me urimin që të vazhdojë të shkëlqejë duke u bërë shembull edhe për shumë studentë të tjerë nga Opoja që ndjekin studimet në Universitet.

Urime Edon, të priftë shëndeti dhe e mbara!

Përndryshe, Edoni është bursist i UP-së që nga viti i parë i studimeve! (D.Reshiti)

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-