Opoja.net

Opojari kuq e zi gjatë ndeshjës Turqi : Brazil

Aktuale Opoja

Opojari me flamur kuq e zi i pranishem në stadiumin Turk, për të ndjekur ndeshjen Turika : Brazili, është ai Nderim Ademi sebashku me Hysen Sallahu të cilet në profilin e tyre në facebook kan postuar fotografit gjatë ndeshjës.

Loja në mes Turiqisë dhe Brazilit ka perfunduar me rezultatë 4 me 0 në të mirë të Brazilit, megjithatë të ndjekesh lojen në stadium është një atmosfer tjetër. Kjo nuk është hera e parë që një opojar ndodhet në aren sportive. Besar Abduramani nga Bresana ka takuar yjet e futbollit si Ronaldo, Messi, Xavi, Iniesta e të tjerë. Ai ka pasur takim me yjet e futbollit në një hotel në Zvicërr ku edhe ka zhvilluar një lojë të futbollit me ta me anë të Playstation ka thenë për Opoja.Net Besari.

Më poshtë në kemi siguruar disa foto:

Loading...

Mos i humb

Kërkohet ndihmë financiare për shërimin e vogëlushit Denis Xhabali

Opoja.net

Ndërron jetë defektologu, I parë shqiptar Irfan Bojaxhiu

Opoja.net

Piraj: Institucionet e Kosovës në vend që ta menaxhojnë krizën ekonomike, e thelluan atë

Opoja.net

3 raste në Dragash dhe 205 në të gjithë Kosovën me Covid – 19

Opoja.net

‘Nga tani është hapur një portë e madhe për prodhimet e mishit dhe qumështit nga Kosova drejt BE-së’

Opoja.net

207 raste të reja me COVID-19 në Kosovë, 1 rast në Dragash

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net