Opojari kuq e zi gjatë ndeshjës Turqi : Brazil

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Opojari me flamur kuq e zi i pranishem në stadiumin Turk, për të ndjekur ndeshjen Turika : Brazili, është ai Nderim Ademi sebashku me Hysen Sallahu të cilet në profilin e tyre në facebook kan postuar fotografit gjatë ndeshjës.

Loja në mes Turiqisë dhe Brazilit ka perfunduar me rezultatë 4 me 0 në të mirë të Brazilit, megjithatë të ndjekesh lojen në stadium është një atmosfer tjetër. Kjo nuk është hera e parë që një opojar ndodhet në aren sportive. Besar Abduramani nga Bresana ka takuar yjet e futbollit si Ronaldo, Messi, Xavi, Iniesta e të tjerë. Ai ka pasur takim me yjet e futbollit në një hotel në Zvicërr ku edhe ka zhvilluar një lojë të futbollit me ta me anë të Playstation ka thenë për Opoja.Net Besari.

Më poshtë në kemi siguruar disa foto:

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-