Pacolli: Ata që kritikuan ndërtimin e autostradave, po tejkalojnë frikshëm shpejtësinë në to

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kosova

Deputeti i AKR-së, Behgjet Pacolli, këtë vikend ka zgjedhur të shkruajë për autostradat.

Nëpërmjet një postimi në ‘Facebook’, ai ka thënë se ata që kritikonin ndërtimin e autostradave në Kosovë, sot po tejkalojnë shpejtësinë në to, shkruan lajmi.net.

“Autostradat e Kosovës, ndërtimi i tyre dikur u kritikua fort, e sot te njëjtat jo vetëm që shfrytëzohen, madje ata qe e kritikuan tejkalojne frikshëm edhe limitet e shpejtësisë”, shkruan Pacolli.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-