Pamje e jashtëzakonshme: Momenti kur rrufeja godet në Brod të Dragashit

Opoja.net Opoja.net Opoja

Një pamje fantastike vjen nga malet e Brodit në Dragash.

Atje shihet se si rrufeja godet në një pjesë të kodrinës.

Momenti është kapur nga kamerat e sigurisë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-