Pas përleshjes me tifozët shqiptarë, italianët provokuan me thirrjet “Serbia Serbia” në Tiranë

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Sport

Pak para nisjes së ndeshjes miqësore mes Shqipërisë dhe Italisë, në shkallët e stadiumit “Air Albania” në Tiranë kishte përleshjes mes tifozëve shqiptarë dhe atyre italianë.

Pamjet e përleshjes u shpërndanë gjithandej në rrjetet sociale në Kosovë, Shqipëri dhe jo vetëm, shkruan Demokracia.com.

Në disa pamje të reja në njërën nga faqet më të mëdha të tifozëve në Facebook, dëgjohen tifozët italianë të cilët pas përleshjes nisën me brohoritjet “Serbia Serbia” në stadium, me çka provokuan tifozët shqiptarë.

Mëposhtë mund të shihni pamjet nga Hooligans TV./Demokracia.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-