Pastrimi i rrugës nga bora në fshatinë Shajne

Opoja.net Opoja.net Opoja

Pas rreshjëve të shumta të borës mbremë më datën 07.02.2022 dhe bllokimit të rrugëve nëpër fshata, kompani të ndryshme të këtij rajoni po mundohen me kapacitetët që kanë ti hapin rrugët dhe ti pastrojnë ato, rrugën në fshatin Shajne e hapi kompania Niki GD, me pronar Genti Sadikaj, shkruan Portali Opoja.net

Në faqën tonë në facebook kompania në fjalë ka dërguar pamjet gjatë hapjës së kësaj rrugë të cilat pamje po i paraqesim më poshtë, ndërsa presim edhe raporte tjera për gjëndjen e rrugëve.

Mund të jetë një imazh i 2 persona dhe borë

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-