Opoja.net

PDK feston në Dragash (Video)

Pas rinumërimit të 35 vendvotimeve në komunën e Dragashit fitues doli të jetë kandidati i PDK-së, Shaban Shabani.

 Në bazë të rezultatit gjatë rinumërimit në Dragash, Shabani ka marrë 4 mijë e 117 vota.

Menjëherë pas kësaj në simpatizantët e PDK-së, kanë filluar festën e tyre me tupane dhe valle.

546

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net