Përfshihet nga zjarri një veturë në Prizren

Opoja.net Opoja.net Kronika

Një veturë është përfshirë nga zjarri në hyrje të qytetit të Prizrenit, konkretisht në dalje të Autostradës afër Arbanë.

Një lexues i “Indeksonline” i ka dërguar një fotografi në redaksi ku shihet se si është kapluar nga zjarri një veturë e tipit wolsfagen ‘golf 2’.

Nuk dihet se a ka të lënduar, veçëse dëmeve të mëdha material. /Opoja.net/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-