Përfundon turneu i shahut për nder të 15 Qershorit- Ditës së Çlirimit

Merlinda Guraj Merlinda Guraj Opoja

 

Turneu i organizuar për nder të Ditës së Çlirimit të Dragashit përfundoi ku dhe u ndan çmimet e turneut si në vijim:

Vendi i parë: Fshati Blaç;
Vendi i dytë: Fshati Bresanë;
Vendi i tretë: Fshati Zgatar.

Lojtari më i mirë i turneut u zgjodh Inan Mahmuti me të gjitha fitore.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-