Përurimi i komandës së re të KFOR-it Gjerman në Prizren

Opoja.net Opoja.net Lajme Opoja

Gjatë ditës se sotme është berë përurimi i komandës së re të KFOR-it Gjerman, Pjesmarrës ishin edhe nga treva e Opojës ku e shohim imamin e xhamis së re nga Bresana Kasam Muhameti.

10.10.2014, qemë pjesmarrës në përurimin e komandës së re të KFOR-it Gjerman në Prizren tha Kasami.

© Opoja.Net

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-