Opoja.net

Plagoset zyrtari i qendrës emergjente në Prizren

Të dielën është plagosur një zyrtar i qendrës emergjente në Prizren.

Zëdhënësi i Policisë Rajonale të Prizrenit, Hazir Berisha, ka thënë për klankosova.tv se hetuesit kanë dalë në vendin e ngjarjes.

103
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

I dyshuari është arrestuar dhe i është konfiskuar arma.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto