Opoja.net

Dragash, sulmojnë policët që iu shqiptonin gjobën për moszbatim të masave antiCovid

Dy persona janë arrestuar dje për shkak se i kishe penguar zyrtarët policor derisa ishin në kryerjen detyrës zyrtare.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Buzez të Dragashit, rreth orës 23:12.

127
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Zyrtarët policor kanë qenë duke ia shqiptuar një tiket për moszbatim të vendimit të Qeverisë (anti Covid).

Me vendim të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Goditet për vdekje 70-vjeçari në Dragash

Opoja.net

KF Opoja e nis mbarë sezonin e ri, fiton 4 me 1

Opoja.net

Arrestohen tre persona që fotografuan dhe incizuan afër kampit të Njësisë Speciale në Mitrovicë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto