Opoja.net

Policia gjobitë 1128 qytetarë brenda ditës

Kronika

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme në gjithë territorin e vendit kanë ndodhur 25 aksidente trafiku, prej të cilave 9 kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 16 të tjera me dëme materiale.

Policia ka bërë të ditur se ndaj të gjithë pjesëmarrësve qw kanw thyer rregullat në trafik ka shqiptuar gjithsej 1128 gjoba kundërvajtëse.

Policia jep detaje për shpërthimin e zjarrit në oborrin e QKUK-së

Opoja.net

Sulmohet një polic gjatë inspektimit në një restorant për masat anti-Covid

Merlinda Guraj

Dhuna në familje vazhdon të mbetet problem në gjithë Kosovën

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net