Policia gjobitë 1128 qytetarë brenda ditës

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme në gjithë territorin e vendit kanë ndodhur 25 aksidente trafiku, prej të cilave 9 kanë përfunduar me persona të lënduar dhe 16 të tjera me dëme materiale.

Policia ka bërë të ditur se ndaj të gjithë pjesëmarrësve qw kanw thyer rregullat në trafik ka shqiptuar gjithsej 1128 gjoba kundërvajtëse.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

Fjalë kyqe: ,
- Reklama-
- Reklama-