Opoja.net

Prizren, arrestohen tre persona për prostitucion

Dje në fshatin Xërxë të Prizrenit, policia ka arrestuar tre të dyshuar për kryerjen e veprës mundësim në prostitucion dhe ofrim i lokaleve për prostitucion.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt, njofton policia.

565

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net