Opoja.net

Prizren: Digjen mijëra euro në shtëpinë e përfshirë nga zjarri

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për djegien e shtëpisë që ndodhi dje në rrugën “Bajram Curri” në Prizren.

“Raportohet se në një objekt ka shpërthyer zjarri. Njësiti policor ka takuar viktimën mashkull K-Shqiptar dhe sipas tij nga zjarri janë djegur rreth 12.000-13.000 euro para të gatshme si dhe janë shkaktuar dëme materiale në vlerë prej 5.000 euro”, thuhet në raportin ditorë të policisë, përcjellë PrizrenPress.

Sipas policisë, nuk raportohet për të lënduar. /Opoja.net

583

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net