Opoja.net

Prizren: Digjen mijëra euro në shtëpinë e përfshirë nga zjarri

Policia e Kosovës ka dhënë detaje për djegien e shtëpisë që ndodhi dje në rrugën “Bajram Curri” në Prizren.

“Raportohet se në një objekt ka shpërthyer zjarri. Njësiti policor ka takuar viktimën mashkull K-Shqiptar dhe sipas tij nga zjarri janë djegur rreth 12.000-13.000 euro para të gatshme si dhe janë shkaktuar dëme materiale në vlerë prej 5.000 euro”, thuhet në raportin ditorë të policisë, përcjellë PrizrenPress.

288
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
A mendoni se ka keqpërdorime gjatë zgjedhjeve në Dragash ?

Sipas policisë, nuk raportohet për të lënduar. /Opoja.net

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto