Prizren: Godet me veturë një fëmijë dhe largohet pa i dhënë ndihmë

Opoja.net Opoja.net Kronika

Gjatë ditës së djeshme në Prizren ka ndodhur një aksident në komunikacion.

Sipas raportit policor, një i dyshuar mashkull nga Prizreni ishte duke vozitur veturën e tij VË, me ç’rast nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur një këmbësor, i cili ishte fëmijë.

I dyshuari pasi e ka goditur atë, është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur, pa i dhënë fare ndihmë fëmijës.

ka pësuar lëndime trupore me ç’rast i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa policia po heton për të dyshuarin.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-