Opoja.net

Prizren: Godet me veturë një fëmijë dhe largohet pa i dhënë ndihmë

Kronika
Prizren: Godet me veturë një fëmijë dhe largohet pa i dhënë ndihmë

Gjatë ditës së djeshme në Prizren ka ndodhur një aksident në komunikacion.

Sipas raportit policor, një i dyshuar mashkull nga Prizreni ishte duke vozitur veturën e tij VË, me ç’rast nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka goditur një këmbësor, i cili ishte fëmijë.

I dyshuari pasi e ka goditur atë, është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes në drejtim të panjohur, pa i dhënë fare ndihmë fëmijës.

ka pësuar lëndime trupore me ç’rast i është ofruar tretman mjekësor, ndërsa policia po heton për të dyshuarin.

Varroset 15-vjeçari që u vra me thikë në Prizren, babai i tij përlot me fjalët

Opoja.net

Policia jep detaje për shpërthimin e zjarrit në oborrin e QKUK-së

Opoja.net

Sulmohet një polic gjatë inspektimit në një restorant për masat anti-Covid

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net