Opoja.net

Prizren: Kanos me sëpatë gruan dhe vjehrrin

Gjatë ditës së djeshme në rrugën “Ukë Bytyqi” në Prizren është arrestuar një burrë.

Sipas raportit policor, ai ka kanosur me sëpatë gruan e tij dhe babanë e saj.

Me të marrë informacionin policia ka shkuar në vendin e ngjarjes me ç’rast ka konfiskuar sëpatën.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

546

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net