Opoja.net

Prizren: Kërcënon bashkëshorten dhe vëllain e saj, arrestohet nga policia

Në Prizren është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka kanosur dy viktimat K-Boshnjakë, bashkëshorten e tij dhe vëllain e bashkëshortes.

“Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje”, njofton Policia, përcjell PrizrenPress.

583

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net