Opoja.net

Prizren: Një burrë lëndon rëndë një tjetër, arrestohet

Në rrugën “De Rada” në Prizren një burrë ka sulmuar fizikisht një tjetër, duke i shkaktuar lëndime të rënda trupore.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht viktimën mashkull shqiptar. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK”, citon PrizrenPress, raportin e Policisë së Kosovës.

Sipas Policisë, me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje.

573

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net