Opoja.net

Prizren: Përleshen tre të moshuar

Në rrugën “Remzi Ademi” në Prizren, tre të moshuar pas një mosmarrëveshje janë përleshur mes vete, me ç’rast njëri nga ta ka pësuar lëndime të lehta nga mjeti i prehtë dhe të nëjjtit i është ofruar trajtim i nevojshëm mjekësor.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, raportohet se me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt, njofton Klan Kosova..

Nuk raportohet për të arrestuar.

583

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net