Opoja.net

Prizren: Përplaset me veturë në murin e një shtëpie

Një person duke lëvizur me veturën e tij në Prizren nga pakujdesia dhe mospërshtatja e shpejtësisë së lëvizjes me kushtet e rrugës ka dalë nga rruga dhe është përplasur në murin e një shtëpie.

Policia njofton se si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar dy pasagjerë, një mashkull dhe një femër dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor

583

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net