Opoja.net

Prizren: Përplaset në një lokal përderisa po drejtonte biçikletën

Një mashkull gjersa ishte duke drejtuar biçikletën, ka humbur kontrollin dhe është përplasur me një lokal.

Si pasojë viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në spitalin e Prizrenit.

583

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net