Prizren: Poston foto me armë në Facebook, ia konfiskon policia

Kushtrim Guraj Kushtrim Guraj Kronika

Në Prizren, Njësiti policor me urdhëresë nga gjykata ka bastisur shtëpinë e një të dyshuarit shqiptar, pasi i njëjti kishte postuar në rrjetin social Facebook disa foto ku ekspozonte një armë.

Sipas Policisë, nga i dyshuari është konfiskuar një pushkë automatike AK-47, përcjellë PrizrenPress.

Me vendim të prokurorit rasti vazhdon në procedurë të rregullt. /PrizrenPress.com/

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-