Opoja.net

Prizren: Rrihen për borxh, arrestohen tre persona

Gjatë pasdites së djeshme në Prizren, më saktësisht në rrugën “Zahir Pajaziti” janë arrestuar tre meshkuj.

Në raportin policor thuhet se të dyshuarit, dy rom dhe një shqiptar janë rrahur mes vete si pasojë e një mosmarrëveshje rreth një borxhi.

Si pasojë e rrahjes të gjithë kanë pësuar lëndime trupore me ç’rast më pas kanë pranuar tretman mjekësor.

Më urdhër të prokurorit, pas trajtimit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

563

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net