Opoja.net

Prizrenasi e rrah zyrtarin e KEDS-it pasi ia shkyç rrymën

Prizrenasi e rrah zyrtarin e KEDS-it pasi ia shkyç rrymën

Një person është arrestuar në Prizren pasi kishte shkuar në zyrën e KEDS-it dhe i kishte kërcënuar dhe ushtruar dhune fizike ndaj një zyrtari.

Kjo pasi të dyshuarit ju ishte shkyçur rryma. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje

Prizren 18.12.2020-09:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti  për shkak se i është  bërë shkyçja e rrymës, kishte shkuar në zyrën e KEDS-it  dhe kishte kërcënuar dhe sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar (zyrtar). I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje” , thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Afër kampit “Bondsteel” në Ferizaj do të ndërtohet shtatorja e Presidentit Biden

Opoja.net

Pse autostradat e Kosovës janë pa pagesë?

Opoja.net

Mërgimtarët kthehen në shtetet ku jetojnë, kolona vetëm në Merdare

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net