Pyetjet dhe përgjigjet e Testit të Arritshmërisë sërish në Viber

Opoja.net Opoja.net Kosova

Sot nxënësit e klasave të nënta po i nënshtrohen fazës së dytë të testit të arritshmërisë.

Ata do t’i nënshtrohen testimit në lëndet: Matematikë, Informatikë, Fizikë, Kimi dhe Biologji.

Procesi ka nisur, teksa edhe kësaj here pyetjet dhe përgjigjet janë shpërndarë në Viber.

Kopjime ka pasur edhe në Testin e Maturës, që u mbajt javë më parë nga 21 mijë maturantë.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-