Opoja.net

Real Madridi tashmë ka zgjedhur zëvendësuesin e Zidane

Sport
Real Madridi tashmë ka zgjedhur zëvendësuesin e Zidane

Krerët e klubit të Real Madridit tashmë kanë zgjedhur zëvendësuesin e Zinedine Zidane, transmeton Sinjali Sportiv.

Gazeta spanjolle ‘AS’ shkruan se Raul Gonzalez do marrë drejtimin e skuadrës madrilene, kur Zidane do largohet nga pozita e trajnerit.

Legjenda e klubit spanjoll është tani i preferuari i presidentit të klubit, Florentino Perezit, pasi Mauricio Pochettino vendosi t’i bashkohet Paris Saint-Germainit.
Florentino Perez & Raul Gonzalez.

Ndryshe, Raul Gonzalez momentalisht është trajner te skuadra e të rinjëve të Real Madridit.

Konfirmohet data për meçin e peshave të rënda mes Whyte dhe Povetkin

Opoja.net

Pochettino bëhet trajneri më i paguar në histori

Opoja.net

Loriana me ngritjen më të madhe në ranglistën botërore, IJF-ja thotë se Kosova vazhdon të magjepsë

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net