Opoja.net

Ronaldo ka një mesazh pas suksesit ndaj Barcelonës, por nuk e përmend Messin

Ronaldo ka një mesazh pas suksesit ndaj Barcelonës, por nuk e përmend Messin

Pas dy golave në Camp Nou ndaj rivalit të përjetshëm Lionel Messi, Cristiano Ronaldo ka reaguar në Instagram.

“Gjithmonë kënaqësi të kthehem në Spanjë dhe Katalonjë, gjithmonë e vështirë për të luajtur në Camp Nou kundër një prej skuadrave më të mira me të cilat jam përballur ndonjëherë.

Sot ne ishim një ekip kampionësh! Një familje e vërtetë, e fortë dhe e bashkuar! Duke luajtur kështu, nuk kemi nga çfarë të kemi frikë deri në fund të sezonit … Ecim djema! Ecim Juve! Deri në fund!”

Barcelona e shkatërron Chelsean dhe e fiton Ligën e Kampionëve

Opoja.net

Pritjes i vjen fundi, Prishtina kampion i Kosovës

Opoja.net

Fansi shqiptar i Bayernit, Alabas: Mos shko në Real, më mirë eja me mua në baushtellë (VIDEO)

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net