Opoja.net

Rrah motrën në Prizren, arrestohet

Gjatë pasdites së djeshme në Prizren ka ndodhur një dhunë familjare.

Në raportin e sotëm të policisë thuhet se një vëlla ka sulmuar fizikisht motrën e tij.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta është dërguar për tretman mjekësor”, thuhet në raportin e policisë, transmeton Koha.net.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Rrahje në Dragash, bëhet për spital një person

Opoja.net

E teprojnë me bakllava, përfundojnë në emergjencë

Opoja.net

Gjendet i vdekur pjesëtari i Policisë së Kosovës në Prizren

Merlinda Guraj
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net