Opoja.net

Rrahje masive në Dragash

Raportohet se tetë persona të nacionalitetit goran, nën ndikim të alkoolit janë rrahur mes veti.

Policia njofton se një nga të dyshuarit ka pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

122
Cilën kandidatë e shihni fituese në raundin e dytë të zgjedhjeve ?

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur mesnaten e së shtunës.

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Abonohu
Raporto