Opoja.net

Rrahje masive në Lubizhdë të Prizrenit

Gjashtë persona janë përfshirë në një rrahje shkaku i një mosmarrëveshje që kanë pasur në fshatin Lubizhdë të Prizrenit të dielën.

Policia e Kosovës njofton se si pasojë e kësaj rrahje lëndime trupore kanë pësuar dy të dyshuar të cilëve u është ofruar trajtim i nevojshëm mjekësor.

Me vendim të prokurorit pesë nga të dyshuarit janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje, ndërsa njëri është liruar.

583

A mendoni se keni nevojë për të terhequr para nga trusti juaj ?

Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net