Opoja.net

Rrahje në Dragash, bëhet për spital një person

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona të dyshuar për veprën penale “lëndim i rëndë trupor”, shkruan Gazeta Sinjali.

Policia ka njoftuar se të dyshuarit kishin sulmuar fizikisht viktimën mesditën e djeshme rreth orës 13:00 në Dragash.

5445
SONDAZH / Zgjedhjet Lokale
Kandidati juaj i preferuar për kryetar të Dragashit?

Si pasojë e lëndimeve të marra viktima është dërguar për tretman mjekësor.

Kurse me vendim të prokurorit njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje.

Ushtria e Kosovës furnizon me maska mbrojtëse shkollat në komunën e Dragashit

Opoja.net

Shi dhe vranësira, ndryshon moti në dy ditët e ardhshme

Opoja.net

U ndalua për kontroll rutinor, prizrenasit i gjendet armë pa leje

Opoja.net
Agjencia e Lajmeve
www.opoja.net
Fokusi
Shiko
Zgjedhjet
Kontribo
Raporto