Rregullimi i fushës së sportit në shkollën “Fetah Sylejmani” Komunës së Dragashit do t’i kushtojë mbi 31 mijë euro

Opoja.net Opoja.net Opoja

Komuna e Dragashit ka nënshkruar kontratë me NTSH “Tini” në Prizren për Rregullimin e fushës së sportit në shkollën “Fetah Sylejmani” në Dragash, shkruan Opoja.net.

Në bazë të disa dokumenteve që janë siguruar nga “Opoja.net” shihet se vlera e kontratës mes Komunës së Dragashit  dhe kompanisë në fjalë është 31 mijë e 533 euro.

/OPOJAnet/

Opojanet ka hapur kanalin në Whats App dhe ju mund të na bashkoheni për të ndjekur lajmet tona BASHKOHU KËTU.

- Reklama-
- Reklama-